اخبار

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان
سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد در پیامی سالروز میلاد حضرت علی اکبر (علیه السلام) و روز جوان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد در پیامی سالروز میلاد حضرت علی اکبر (علیه السلام) و روز جوان را تبریک گفت.

در متن پیام آمده است:

روز جوان فرصت مغتنم و مناسبی است تا یادی کنیم از جوانان این مرز و بوم که با تاسی از حضرت علی اکبر (علیه السلام) تاریخ ساز حماسه کربلابا فداکاری و دلاورمردی خود در برهه های مختلف این خاک، از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا دوران حماسه هشت سال دفاع مقدس، دفاع از حرم و ادوار پر نشیب و فراز ایران اسلامی گرانبهاترین مطاع خویش را در راه وطن فدا نمودند و امروز نیزهم زمان با شیوع بیماری کرونا جوانان همواره در حال خدمت رسانی چه در جبهه سلامت و چه در کنار مردم و با مردم هستندو نقش مهم و به سزایی در آگاهی بخشی، خدمت رسانی و یاری رسانی ایفا می نمایند.

بدون شک سربلندی، اقتدار و اعتلای این سرزمین مدیون جوانانی است که با صلابت تمام در راه وطن ایستادگی نمودند چرا که از بهترین و طلایی ترین فرصت عمر خود که همان جوانی است گذشتند و جاودانگی و بقای ابدی را به ارمغان آوردند.

  اینجانب ضمن پاسداشت زحمات ستودنی جوانان عزیز این مرز و بوم به خصوص اهالی فرهنگ و ادب و هنر این شهرستان  ، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روزجوان ، روز میلاد شبیه ترین فرد به پیامبر در اخلاق ، منطق ، سیرت و صورت ؛ حضرت علی اکبرعلیه السّلام و روز طراوات و شادابی ، امید به آینده و احترام به نسل آینده ساز  را به تمام جوانان کشور به ویژه جوانان عزیز این دیار تبریک عرض می نمایم . موفقیت، سربلندی و بهروزی جوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارم .

سید حسن لوح موسوی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد


۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵
تعداد بازدید : ۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید