اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای اداری در نجف آباد

برگزاری اولین جلسه شورای اداری در نجف آباد
​اولین جلسه شورای اداری شهرستان روز یکشنبه 8 فروردین ماه در محل دفتر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد ،اولین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با حضور رئیس اداره و همکاران فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به منظور برنامه ریزی برنامه ها و فعالیت های سال 1400 برگزار شد .

در ابتدای جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  ضمن تقدیر و تشکر  از همکاری و تلاش کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیگیری فعالیت های سال گذشته  و ضمن تبریک سال جدید  خواستار تعامل بیشتر همکاران طبق قوانین و مقررات با کلیه مراکز و زیر مجموعه ها در راستای رسیدن به اهداف  و برنامه ریزی جهت ارتقای فعالیت های فرهنگی هنری در شهرستان در سال جدید شد

سید حسن لوح موسوی با اشاره به  کسب رتبه برتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه فعالیت های فرهنگی هنری و همچنین ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره استانی خوشنویسی مهر و ماه در خصوص پیگیری برنامه ها و فعالیت ها و  ضرورت استفاده از ظرفیت بالای پتانسیل های فرهنگ و هنر شهرستان برای برگزاری برنامه های فرهنگی هنری تاکید کرد.

لوح موسوی از کارکنان اداره خواست تا با تعامل و همفکری متقابل  و خلاقانه زمینه به فعلیت در آوردن ظرفیت های بالای این شهرستان در تمام زمینه های فرهنگی هنری ، ادبی و مذهبی در شهرستان فراهم شود .

در ادامه جلسههر یک از کارشناسان پیشنهادات و مسائل مربوط به سیستم اداری و کاری خود را ارائه داده و در خصوص روند توسعه و ارتقاء برنامه های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان، با توجه به فضای کرونایی، مواردی را عنوان کردند.

گفتنی است اولین جلسه شورای اداری شهرستان همزمان با جلسه شورای معاونین استان و با حضور صد درصدی کارکنان برگزار شد .

 

 
۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹
تعداد بازدید : ۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید