اخبار

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت میلاد 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت میلاد 12 فروردین روز جمهوری اسلامی
سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در پیامی ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد ، سید حسن لوح موسوی  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد با صدور پیامی 12فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:

بسم الله النور

بدون تردید ایران اسلامی همواره  برفراز قلّه ی رفیع مقاومت اسلامی ایستاده و هروز شاهد شکوفایی دستاوردهای آن هستیم .

دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور حماسه بزرگ و پرشکوه رفراندوم ملت بزرگ ایران برای تاسیس نظام حکومتی با عنوان " جمهوری اسلامی "است که به هیچ یک از ابرقدرت ها وابستگی نداشته و نخواهد داشت.

در این سال نیک که آغاز و پایانش با نام مبارک حضرت ولی عصر (عج)  منور و مزین شده به شکرانه این نعمت بزرگ و با امید به تحقق وعدۀ صادق الهی در فرج ولی الله الاعظم «ارواحنا فداه»،  از درگاه خداوند متعال تعجیل در ظهور حضرتش  و رفع بلایا و گرفتاری ها را خواستاریم .

اینجانب ضمن تبریک یوم الله 12 فروردین ، امیدوارم ملت بزرگ ایران در راستای تحقق شعارها و آرمان های انقلاب اسلامی و در شرایط سخت  مبارزه با ویروس منحوس کرونا در همه ابعاد سربلند و پیروز باشند .

با استعانت از خداوند متعال امید است سال کاری جدید با همراهی ،  همکاری و همفکری تمام ارگان ها  و با مشارکت مردم و تکیه بر جوانان خلاق و توانمندی داخلی و تلاش مستمر بتوانیم در جهت تحقق شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نام گرفته است گام های استوار برداریم .

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۳۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید