اخبار

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان در پی درگذشت استاد محمدفولادگرمدرس ومفسر نهج البلاغه

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان در پی درگذشت استاد محمدفولادگرمدرس ومفسر نهج البلاغه
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان با صدور پیامی درگذشت مدرس ومفسر نهج البلاغه استاد مرحوم محمدفولادگر را تسلیت گفت.
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی معتمدی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان با صدور پیامی درگذشت استاد قرآن و مدرس ومفسرنهج البلاغه ، مرحوم محمدفولادگر را به خانواده و جامعه قرآنی کشور تسلیت گفت.
 
متن این پیام به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی 
کتاب شریف آسمانی ما، آیینه‌ای است که در بلندای آن تعالی روح و بالندگی انسان ظهور و بروز می‌یابد.
 
حاملان قرآن کریم ومعارف اهل بیت علیهم السلام  به ویژه نهج البلاغه معلمان و مبلغانی هستند که در این آیینه، جان و روان خویش را جلا داده و نور این مصحف آسمانی و کلام مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام را به کام مشتاقان هدایت و تربیت می‌نوشانند.
 
استاد بزرگوار قرآن ونهج البلاغه مرحوم آقای محمدفولادگر،معلمی بزرگوار بودند که به برکت انس و همراهی با آیات الهی و کلام آقا امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام  و با زندگی بر مدار تعالیم قرآن و معارف اهل بیت علیهم السلام توانستند در عمر شریف خود، الگویی مناسب برای همه علاقه‌مندان به راه کمال قرآنی و ائمه اطهار علیهم السلام باشند.
ایشان که سال ها در دانشگاه‌ها و مراکز تربیت معلم به تدریس دروس عمومی و تخصصی حوزه معارف اسلامی مشغول بودند ، در زمان خود این توفیق را داشتند که با همت بلندشان همواره چراغ نهج‌البلاغه را در اصفهان روشن نگه دارند.
اینجانب فقدان این استاد و معلم تربیت یافته مکتب قرآن کریم ونهج البلاغه را تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان ایشان به ویژه فرزندان بزرگوارشان آرزوی صبر و اجر از درگاه خداوند متعال خواستارم.
۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۲۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید