اخبار

درخشش هنرمندان خوشنویس نجف آبادی در «جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز»

درخشش هنرمندان خوشنویس نجف آبادی در «جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز»
هنرمندان برجسته خوشنویس نجف آبادی ؛ احمد احمدی ، مجتبی شریفی و زهرا وثوقیان در «جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز» خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد جمعی از هنرمندان خوشنویس نجف آباد در «جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز» که با موضوع «اشعار استاد شهریار» و به همت ستاد برگزاری کنگره ملی استاد شهریار برگزار شده بود حائز رتبه برتر شدند .

سید حسن لوح موسوی  رئیس  اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با اعلام این خبر  افزود  بدون شک موفقیت هنرمندان خوشنویس نجف آبادی ، برای بنده وهمه ی اهالی هنر ، بسیار مسرت بخش وشادی آفرین است .
کسب مقام برگزیده توسط استاد احمد احمدی از هنرمندان خوش ذوق و دارای مدرک درجه یک هنری در زمینه ی هنرخوشنویسی موفقیت ارزشمند دیگری درکارنامه ی هنری ایشان و جامعه خوشنویسان کشور است .

در این میان مجتبی شریفی و زهرا وثوقیان از هنرمندان شاخص شهرستان نیز به ترتیب نیز در این جشنواره  شایسته تجلیل و شایسته تقدیر شناخته شدند .

اینجانب این موفقیت ارزشمند را به همه ی هنرمندان و اساتید خوشنویس نجف آبادی که همواره خوش درخشیده اند؛ تبریک عرض می نمایم و امیدوارم روح لطیف و سرزنده هنرمندان خوشنویس این خطه از ایران اسلامی  همواره مانا و ماندگار باشد.

گفتنی است این جشنواره در راستای گرامیداشت تلاش‌های مبدع خط نستعلیق «استاد میرعلی تبریزی» و پاسداشت مقام شامخ «استاد شهریار» در شهر تبریز برگزار شده بود.

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹
تعداد بازدید : ۲۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید